0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International UEFA Nations League, League A, Gr. 4
England
-
-
Croatia
inprogress
۱۷:۳۰
  International International Friendly Games
Spain
-
-
Bosnia & Herzegovina
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  International UEFA Nations League, League A, Gr. 2
Switzerland
-
-
Belgium
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  International UEFA Nations League, League C, Gr. 2
Greece
-
-
Estonia
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Hungary
-
-
Finland
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  United Arab Emirates Arabian Gulf Cup, Group B
AL Ain FC
-
-
Emirates Club
inprogress
۱۶:۱۵
Al-Nasr Dubai SC
۴
۱
AL Dhafra Scc
Finished
۱۶:۱۵
Sharjah FC
-
-
Fujairah FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group F
Ethiopia
-
-
Ghana
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie A
Parana Clube PR
-
-
Palmeiras SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Atletico MG
۱
۰
Bahia Salvador BA
Finished
۰۲:۳۰
Corinthians SP
۱
۰
Vasco DA Gama RJ
Finished
۰۰:۳۰
Vitoria BA
۱
۲
Atletico PR
Finished
۰۰:۳۰
Sport Recife PE
-
-
Flamengo RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Botafogo RJ
-
-
Internacional RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
America Mineiro MG
-
-
Santos FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group I
Mauritania
-
-
Botswana
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Angola
-
-
Burkina Faso
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  International UEFA Nations League, League D, Gr. 2
San Marino
-
-
Belarus
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Moldova
-
-
Luxembourg
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie B
Vila Nova GO
۲
۲
Criciuma SC
Finished
۰۱:۰۰
Oeste SP
۱
۳
Goias GO
Finished
۰۲:۳۰
  International UEFA Nations League, League B, Gr. 3
Northern Ireland
-
-
Austria
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  International Youth U17 World Cup, Women, Group D
Colombia
۱
۱
Spain
Finished
۰۱:۳۰
  Spain LaLiga 2
AD Alcorcon
-
-
CF Elche
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
CD Numancia
۱
۲
CF Rayo Majadahonda
Finished
۱۴:۳۰
Albacete Balompie
-
-
CD Lugo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Cordoba CF
-
-
Cadiz CF
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Greece Football League
AOK Kerkyra
-
-
AE Karaiskakis
inprogress
۱۶:۳۰
Apollon Larissa FC
-
-
Sparti
inprogress
۱۶:۳۰
Panachaiki 1891 FC
-
-
Iraklis 1908 FC
inprogress
۱۶:۳۰
Aiginiakos FC
-
-
Aittitos Spaton
inprogress
۱۶:۳۰
  Hong Kong Division 2
Hku Cxsc Sun Source
۱
۰
Kowloon City
Finished
۱۱:۰۰
  Denmark 1st Division
Viborg FF
-
-
Thisted FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Hvidovre IF
۲
۰
FC Fredericia
Finished
۱۶:۱۵
FC Roskilde
۲
۱
FC Helsingoer
Finished
۱۶:۱۵
HB Koege
۳
۰
Lyngby BK
Finished
۱۶:۱۵
Naestved BK
۱
۰
Nykoebing FC
Finished
۱۶:۱۵
Silkeborg IF
-
-
Fremad Amager
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۵
  Paraguay Primera Division, Clausura
CA 3 De Febrero
۴
۴
Libertad Asuncion
Finished
۰۰:۳۰
Sportivo Luqueno
۱
۱
Deportivo Capiata
Finished
۰۲:۲۰
  Guatemala Primera Division
Deportivo Mixco
۰
۰
CSD Sacachispas
Finished
۰۰:۳۰
  Turkey Amateur 2. Lig, Beyaz Grup
Sakaryaspor
۶
۰
Gaziantepspor
Finished
۱۴:۰۰
Sancaktepe Belediye Spor
۲
۰
Eyuepsor
Finished
۱۴:۰۰
AS Sariyer
۱
۱
Samsunspor
Finished
۱۴:۰۰
Gumushanespor
۲
۲
Ankara Demirspor
Finished
۱۳:۳۰
Amed Sportif Faaliyetler
-
-
Inegolspor
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Utas Usakspor A.s
۰
۲
Kastamonuspor
Finished
۱۴:۰۰
Nigde Anadolu FK
-
-
Keciorengucu
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Hacettepe SK
۶
۱
Bayrampasaspor
Finished
۱۴:۰۰
  Indonesia Liga 1
Psis Semarang
۳
۰
Persib Bandung
Finished
۱۲:۰۰
Bali United Pusam
۲
۵
Persebaya Surabaya
Finished
۱۵:۰۰
  Russia Football National League
FC Krasnodar-2
۱
۲
FC Mordovia Saransk
Finished
۱۵:۳۰
FC Fakel Voronezh
-
-
FC Avangard Kursk
inprogress
۱۷:۳۰
FC Sibir Novosibirsk
۱
۱
FC Ska-Khabarovsk
Finished
۱۳:۳۰
FC Nizhny Novgorod
۱
۰
FC Tambov
Finished
۱۴:۳۰
FC Khimki
۰
۰
PFC Sochi
Finished
۱۴:۳۰
FC Spartak-2 Moscow
۱
۴
FC Shinnik Yaroslavl
Finished
۱۴:۳۰
FC Baltika Kaliningrad
-
-
FC Chertanovo Moscow
inprogress
۱۷:۳۰
FC Rotor
۰
۰
FC Tom Tomsk
Finished
۱۳:۳۰
FC Armavir
-
-
FC Tyumen
inprogress
۱۶:۳۰
FC Zenit-2 ST Petersburg
-
-
FC Luch
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  England Amateur FA Womens Super League
Chelsea Lfc
-
-
Yeovil Town Ladies
inprogress
۱۷:۳۰
Birmingham City Lfc
-
-
West Ham United Lfc
inprogress
۱۷:۳۰
Brighton & Hove Albion Lfc
-
-
Reading Lfc
inprogress
۱۷:۳۰
  International Youth U21 Friendly Games
Turkey
۲
۰
Scotland
Finished
۰۰:۰۰
  Turkey Bayanlar Ligi
Besiktas
۱
۱
Konak Belediyesi
Finished
۱۳:۰۰
Fatih Vatan Spor
۳
۲
Hakkarigucu Spor
Finished
۱۳:۰۰
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group G
Liberia
-
-
Zimbabwe
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Republic of Congo
-
-
Democratic Republic of Congo
inprogress
۱۸:۰۰
  Colombia Primera A, Clausura, Playoffs
Deportes Tolima
۰
۱
Independiente Santa Fe
Finished
۰۴:۳۰
Atletico Bucaramanga
۲
۰
Independiente Medellin
Finished
۰۲:۳۰
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group D
Togo
-
-
Algeria
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Sp. Belgrano de S. F.
۲
۱
Juventud Unida Universitario
Finished
۰۱:۳۰
Huracan Las Heras
-
-
Racing de Cordoba
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Independiente Neuquen
-
-
Sansinena Syd
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Sweden Superettan, Relegation/Promotion
IFK Varnamo
-
-
Syrianska FC
inprogress
۱۷:۰۰
Varbergs Bois
-
-
Oskarshamns Aik
inprogress
۱۷:۰۰
  Panama Liga Nacional de Ascenso, Playoffs
Colon C-3
۰
۲
Leones de America FC
Finished
۰۳:۳۰
  Serbia Srpska Liga, Vojvodina
Fk Kabel Novi Sad
۲
۰
Crvena Zvezda Novi Sad
Finished
۱۲:۳۰
  Portugal League Cup, Group B
Vitoria Setubal
۱
۲
CD Tondela
Finished
۱۵:۱۵
  International CONCACAF Nations League
Nicaragua
۰
۲
Haiti
Finished
۰۴:۳۰
Jamaica
۲
۱
Suriname
Finished
۰۳:۳۰
Cayman Islands
-
-
Saint Lucia
Finished
۰۴:۳۰
Turks and Caicos Islands
-
-
Saint Vincent And The Grenadines
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
FC Zenit ST Petersburg
۲
۱
FC Schalke 04
Finished
۱۵:۳۰
FC Dinamo Tbilisi
۲
۰
Alashkert
Finished
۱۴:۳۰
  Tunisia Ligue 1
ES Metlaoui
-
-
Esperance Sportive De Tunis
inprogress
۱۶:۳۰
  Serbia Srpska Liga, Belgrade
FK Graficar Beograd
۶
۱
Fk Gsp Polet Dorcol
Finished
۱۲:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga North
VfL Oldenburg
-
-
VfL Wolfsburg II
inprogress
۱۶:۳۰
U.s.i. Lupo-Martini
-
-
SC Weiche Flensburg 08
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FC St. Pauli II
-
-
SV Drochtersen/Assel
inprogress
۱۶:۳۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 3
1461 Trabzon
۱
۰
Bucaspor
Finished
۱۳:۳۰
Cizrespor
-
-
Bayburt Grup Ozel Idare Genclik VE Spor
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Fatsa Belediyespor
-
-
Payasspor
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Karacabey Birlik Spor A.s
۱
۰
Diyarbekirspor AS
Finished
۱۴:۰۰
Corum Belediyespor
۱
۲
Kocaelispor
Finished
۱۴:۰۰
Turgutluspor
-
-
Halide Edip Adivarspor
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Golcukspor
۲
۱
24erzincanspor
Finished
۱۴:۰۰
  France Coupe de France
ES Wasquehal
-
-
ST Quentin
inprogress
۱۶:۳۰
Chassieu Decines
-
-
Hyeres
inprogress
۱۷:۳۰
AS Prix Les Mezieres
-
-
Saint Amand FC
inprogress
۱۶:۳۰
Noisy Le Grand FC
-
-
FC Riomois
inprogress
۱۶:۳۰
Frejus Saint-Raphael FC
-
-
Sporting Toulon Var
inprogress
۱۶:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie
MVV Maastricht
۲
۰
Roda JC Kerkrade
Finished
۱۴:۴۵
SC Telstar
-
-
FC Den Bosch
inprogress
۱۷:۰۰
FC Twente Enschede
-
-
GO Ahead Eagles
inprogress
۱۷:۰۰
NEC Nijmegen
-
-
Sparta Rotterdam
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
  Spain Segunda Division Femenina, Group VI - Tenerife
AD Anaza
-
-
Cd Tarsa
Finished
۱۵:۳۰
SD Casablanca
-
-
UD Geneto Teide
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Germany Amateur DFB Pokal, Women
DSC Arminia Bielefeld
-
-
Bayer 04 Leverkusen
inprogress
۱۶:۳۰
  Czech Republic CFL
1. Fc Karlovy Vary
۱
۱
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
Finished
۱۳:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo V
CD Canillas Juvenil
۰
۲
CF Rayo Majadahonda Youth
Finished
۱۴:۳۰
Real Madrid
-
-
اتلتیکو مادرید
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Greece 3rd League, Group 7
AO Chalkis
-
-
Apollon Eretrias
inprogress
۱۶:۳۰
Charaviakos
-
-
Agios Ierotheos
inprogress
۱۶:۳۰
Ilisiakos FC
-
-
FC Korinthos
inprogress
۱۶:۳۰
  International Youth U20 Friendly Games
Bolivia
-
-
Ecuador
inprogress
۱۷:۳۰
Venezuela
-
-
Peru
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group K
Mozambique
-
-
Zambia
inprogress
۱۷:۰۰
  Georgia U19 Soccer League
FC Dila Gori
۰
۰
Wit Georgia Tbilisi
Finished
۱۳:۳۰
FC Sioni Bolnisi
۱
۴
FC Rustavi
Finished
۱۳:۳۰
  Italy Serie C, Girone B
Fermana FC
-
-
AJ Fano 1906
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
AS Gubbio 1910
-
-
AS Giana Erminio
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Imolese Calcio
-
-
Ternana Calcio
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
SS Monza 1912
-
-
Pordenone Calcio
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
SS Sambenedettese Calcio
-
-
AC Feralpisalo
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
FC Sudtirol
-
-
SSD Vis Pesaro 1898
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Virtus Vecomp Verona
-
-
SS Teramo Calcio
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
US Albinoleffe
-
-
AC Renate
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Ravenna FC 1913
-
-
Rimini FC 1912
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
US Triestina Calcio 1918
-
-
LR Vicenza Virtus
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo VI
UD Las Palmas
-
-
Cd Juventud Maritima
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
Sff Atletico
-
-
Fc Aprilia
inprogress
۱۷:۰۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
1 Dezembro
۰
۱
Praiense
Finished
۱۴:۳۰
Amora FC
-
-
Clube Oriental de Lisboa
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Real Sporte
-
-
FC Ferreiras
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
Fc Felgueiras 1932
۵
۲
Pedras Salgadas
Finished
۰۰:۳۰
AD Fafe
-
-
Ad Limianos
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Poland Ekstraklasa, Women
Ts Polonia Poznan
-
-
Mitech Zywiec
Finished
۱۴:۳۰
  France Championnat National U19, Group B
Torcy PVMF
۳
۱
Stade de Reims
Finished
۱۳:۳۰
Dijon ASPTT
-
-
FC Sochaux-Montbeliard
inprogress
۱۷:۰۰
  India Goa Professional League
Dempo SC
۵
۰
Calangute Association
Finished
۱۴:۰۰
  Argentina Primera Division, Women
San Lorenzo de Almagro
-
-
Racing Club
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Superliga
San Lorenzo
-
-
Atletico Tucuman
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۰
  Italy Campionato Nazionale Dante Berretti
Novara Calcio
۲
۱
AS Giana Erminio
Finished
۱۳:۳۰
  Greece 3rd League, Group 2
Agrotikos Asteras FC
-
-
Pao Koufalion
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie C, Girone A
AC Pisa 1909
-
-
Olbia Calcio 1905
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Virtus Entella
-
-
US Alessandria Calcio 1912
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Arzachena Costa Smeralda Calcio
-
-
FC Pro Vercelli 1892
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
AC Cuneo 1905
-
-
Novara Calcio
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
AC Gozzano
-
-
Albissola 2010
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Juventus U23
-
-
US Citta DI Pontedera
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
US Pistoiese 1921
-
-
Piacenza Calcio 1919
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
AS Pro Piacenza 1919
-
-
Aurora Pro Patria 1919
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
AS Lucchese Libertas 1905
-
-
Robur Siena
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Greece 3rd League, Group 6
Diagoras Vrachneikon
-
-
AO Palliniakos
inprogress
۱۶:۳۰
  Slovakia U19 1. Liga
Zemplin Michalovce
۱
۲
Dunajska Streda
Finished
۱۳:۳۰
  Norway Toppserien, Women, Relegation/Promotion Playoffs
Grei Kvinner Elite
۰
۴
Lyn
Finished
۱۵:۳۰
  England Amateur Championship, Women
Millwall Lionesses LFC
-
-
Durham LFC
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Copa Argentina
Club Atletico Temperley
-
-
Club Atletico Rosario Central
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۰
  England National League
Hartlepool United FC
-
-
Barnet FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Belgium First Division B, Second stage
KVC Westerlo
-
-
Kfco Beerschot Wilrijk
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group B
Uniao Sc Paredes
-
-
Maritimo Madeira B
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Portugal League Cup, Group C
CF Belenenses
-
-
GD Chaves
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group H
Republic of Guinea
-
-
Ivory Coast
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Mexico Liga Premier
Chivas Guadalajara II
-
-
Monarcas Morelia Premier
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo IV
Cd 26 De Febrero
-
-
Recreativo Huelva
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
La Canada Ucd Atletico
-
-
San Felix CF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Panama Premier Reserve League
Atletico Independiente
-
-
Arabe Unido
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Guatemala Liga Nacional, Apertura
Antigua Gfc
-
-
Deportivo Sanarate
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Brazil U20 Copa do Nordeste
Csa Al
-
-
America PE
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Venezuela Segunda Division
Margarita FC
-
-
Llaneros FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Union Local Andina
-
-
Lala FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Chile Primera B, Playoffs
CD Cobresal
-
-
Santiago Wanderers
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Peru Segunda Division, Playoffs
Universidad Cesar Vallejo
-
-
Juan Aurich de Chiclayo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Portugal Segunda Liga
Sporting Covilha
-
-
Academica De Coimbra
inprogress
۱۸:۰۰
Academico De Viseu FC
-
-
Estoril Praia
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Sporting Farense
-
-
CD Mafra
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Uniao Desportiva Oliveirense
-
-
FC Famalicao
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Argentina Primera D Metropolitana
Puerto Nuevo
-
-
Centro Espanol
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Argentino de Merlo
-
-
Claypole
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Guillermo Brown
-
-
Villa Dalmine
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Ecuador Reserve League
SD Aucas Reserve
-
-
LDU Quito Reserve
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone I
SSC Bari
-
-
US Palmese 1912
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie B
Spezia Calcio
-
-
Benevento Calcio
inprogress
۱۷:۳۰
  Uruguay Primera Division Reserve League
Defensor Sporting
-
-
Rampla Juniors
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Japan Japan Football League
Yokogawa Musashino FC
-
-
Veertien Mie
بازی شروع نشده است
۰۶:۳۰
  Turkey Amateur 2. Lig, Kirmizi Grup
Sivas Belediye Spor
۱
۴
Zonguldak Komurspor
Finished
۱۳:۳۰
Kahramanmarasspor AS
۰
۲
Kirklarelispor
Finished
۱۳:۳۰
Fethiyespor
۲
۱
Bugsasspor
Finished
۱۴:۰۰
Tokatspor
-
-
Pendikspor
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Tarsus Idman Yurdu
۰
۲
Konya Anadolu Selcukspor
Finished
۱۴:۰۰
Menemen Belediye Spor
۲
۲
Manisa Buyuksehir Belediyespor
Finished
۱۴:۰۰
Fatih Karagumruk SK
۴
۲
Sanliurfaspor
Finished
۱۴:۰۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 1
Erzin Belediyespor
-
-
Buyukcekmece Tepecikspor
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Karbel Karakopru Belediyespor
۲
۰
Gebzespor
Finished
۱۳:۳۰
Artvin Hopaspor
۰
۱
Hekimoglu Trabzon
Finished
۱۳:۳۰
Nazilli Belediyespor
۲
۲
Batman Petrolspor
Finished
۱۳:۳۰
Kozan Belediyespor
-
-
Sile Yildizspor
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Nevsehir Belediye Spor
-
-
Ergene Velimese Spor
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 2
Van Buyuksehir Belediyespor
-
-
Yeni Orduspor Kulubu
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Elaziz Belediyespor
-
-
Adiyaman 1954 SK
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Duzcespor
۰
۱
Sultanbeyli Belediyespor
Finished
۱۴:۰۰
Yeni Altindag Belediyespor
۱
۰
Kizilcabolukspor
Finished
۱۴:۰۰
Kirsehir Belediye Spor
۳
۲
Osmaniyespor
Finished
۱۴:۰۰
Alibeykoy
۳
۲
Pazarspor
Finished
۱۴:۰۰
Kemerspor 2003
-
-
Bergama Belediyespor
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
  Greece 3rd League, Group 8
Ae Lernas
-
-
AO Katastariou
Finished
۱۴:۳۰
  Greece 3rd League, Group 1
Panseraikos Fc
-
-
Nestos Chrysoupoli FC
inprogress
۱۶:۳۰
Aris Avatou
-
-
Orfeas Xanthis
inprogress
۱۶:۳۰
  Poland III Liga, Group 4
Spartakus Daleszyce
-
-
Czarni Polaniec
inprogress
۱۶:۳۰
  Greece 3rd League, Group 5
Ethnikos Piraeus
-
-
Giouchtas
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Amateur Oberliga Mittelrhein
Spvg Frechen 20
-
-
Borussia Freialdenhoven
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone F
Forli Fc
-
-
Francavilla Calcio 1927
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone H
Asd Calcio Pomigliano
-
-
SSCD Granata 1924
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone B
Usd Scanzorosciate Calcio
-
-
Asd Villafranca Veronese
inprogress
۱۷:۰۰
  Morocco Morocco Cup
RSB Berkane
-
-
WAF Widad Fes
inprogress
۱۷:۳۰
  Brazil Copa FGF
Avenida RS
-
-
Sao Jose RS
inprogress
۱۷:۳۰
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group L
Lesotho
-
-
Tanzania
inprogress
۱۷:۳۰
  India I-League
Gokulam Kerala FC
-
-
Minerva FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Colombia Primera B, Grand Final
Union Magdalena Santa Marta
-
-
Cucuta Deportivo
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید